IObit Malware Fighter

Bilgisayarınızı Yaygın WannaCry Ransomware’ten uzak tutun

Ransomware, bilgisayarlara bulaşan, bilgisayardaki dosyaları kullanılamaz hale getiren, dosyalara erişimi engelleyen, şifreleyen zararlı yazılımlara verilen genel addır.

Ransomware Türkçe’ye fidye virüsü olarak çevrilebilir.

Ransomware yazılımların büyük çoğunluğu bilgisayardaki dosyaları şifreler.

Fidye Yazılımını Engelleyin ve Dosyalarınızı Koruyun

Ransomware son yıllarda daha ciddi bir sorun haline geldi; E-posta ekleri, virüs bulaşmış programlar ve güvenliği aşılmış web siteleri yoluyla yayılır. Bir kez fidye yazılımı bulaştırdığında, PC’niz veya önemli dosyalar, yeniden erişmenize izin vermek için fidye isteyen hackerlar tarafından şifrelenebilir. Günümüzde, WannaCry Ransomware’in patlak vermesi ile zaten dünya çapında 200.000’den fazla bilgisayar şifrelendi. Ve sayı hala artıyor. Neyse ki, IObit Malware Fighter, WannaCry ve WannaCry 2.0 tarafından proaktif bir şekilde enfekte edilmesini engelleyebilir ve önleyebilir. Bu ciddi güvenlik saldırısından uzak durabilirsiniz.

Daha Güvenli İnternet Tarama ve İndirme
Açılan reklamlar, kötü amaçlı web sitelerine bağlantı oluşturabilir ve kişisel bilgilerinizi çalabilir. Yeni IObit Malware Fighter, daha güvenli tarama için tüm reklamların kaldırılmasını destekler. İndirilen bazı dosyalar, bilgisayarınıza kolayca bulaşabilecek ve ciddi sorunlara neden olabilecek zararlı programlar içeriyor. Sizi bu konudan korumak için, IObit Malware Fighter güvenli bir bilgisayar sağlamak için her indirme dosyasını gerçek zamanlı olarak tarar.

Daha Derin ve Çok Yönlü Gerçek Zamanlı Koruma
Kötü amaçlı yazılım, bilgisayarınıza hızla birçok farklı şekilde zarar verebilir. IObit tarafından sağlanan gerçek zamanlı koruma Malware Fighter, bilgisayarınızı her zaman şüpheli etkinlik açısından kontrol eder. Kötü amaçlı eylemleri algılar ve durdurur, USB virüslerinin bilgisayarınıza zarar vermesini önler ve kameranızı yetkisiz erişime karşı korur.

“PC’nizi düzenli olarak IObit Malware Fighter ile enfeksiyonlara karşı taramanızı öneriyoruz.”
“Zaten antivirüs koruması ve benzeri önlemlere sahip olmanız gerekir, ancak PC’nizi düzenli olarak bir antimalware aracı ile taramanızı öneriyoruz. Otomatik güncellemeler, çeşitli sistem korumaları ve bir Cloud Security seçeneği ile IObit Malware Fighter çok daha fazlasını sunar. “

http://www.iobit.com/en/malware-fighter.php

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*