KMSpico Windows & Ofis Aktivatörü

KMSpico, saniyeler içinde Windows veya Microsoft ofisin herhangi bir sürümünü kalıcı olarak etkinleştirmek için en başarılı, sıkça güncellenen ve % 100 virüslerden temiz araçtır. “KMS” (Anahtar Yönetim Hizmeti), toplu olarak konuşlandırılan yazılımları etkinleştirmek için Microsoft tarafından kullanılan bir teknolojidir (ör. Kurumsal bir ortamda). KMSpico’nun yaptığı, yüklü anahtarı bir toplu lisans anahtarı ile değiştirmek, makinenizde (veya yazılımın önceki iterasyonlarında, çevrimiçi KMS sunucularında arama yapmak için) taklit edilmiş bir KMS sunucusu örneği oluşturmak ve ürünleri bu KMS’ye karşı etkinleştirmek için zorlamaktır.

KMS etkinleştirme yalnızca 180 gün sürer, daha sonra tekrar etkinleştirilmelidir. Bununla birlikte, KMSpico’yu kullanarak, bu sayacı sıfırlamak için günde iki kez KMSpico’yı çalıştıran bir etkinleştirme hizmeti oluşturulur.

OfficialKMSPico.com hiçbir şekilde Microsoft Corporation ile ilişkili değildir.

%100 ücretsizdir. Kullanmak için hiç bir ödeme yapmazsınız. 

%100 temizdir. Virüs veya trojan içermez. 

%100 yasaldır. Test amaçlı kullanım için oluşturulmuş bir yazılımdır. 

KMSpico’nun Etkinleştirebileceği Yazılımlar:

Aşağıdaki tabloda, etkinleştiricinin desteklediği programların (yazılımların) sürümleri özetlenmektedir. Eski işletim sistemini (XP, Vista, 7) kullanıyorsanız, programı kullanabilmeniz için öncelikle .NET Framework 4.0+ uygulamasını yüklemeniz gerekir. Tabii ki PC’nizde geçerli bir işletim sisteminin kurulu olması gerekir.

Operating Systems Office Server OS
Win Vista Business/N Office 2010  Server 2008 Standard/Datacenter/Enterprise
Win Vista Enterprise/N Office 2013  Server 2008 (R2) Standard/Datacenter/Enterprise
Win 7 Professional/N Office 365  Server 2012 Standard/Datacenter/Enterprise
Win 7 Enterprise/N Office 2016  Server 2012 (R2) Standard/Datacenter
Windows 8    Server 
Windows 8.1     
Windows 10   

Not: Hem 32 bit hem de 64 bit sürümleri desteklenir. Gereksinim duyduğunuz OS sürümü burada desteklenmiyorsa, Microsoft Araç Seti gibi alternatif bir etkinleştirici deneyin.

KMSpico’yu indirin ve yükleyin. Artık KMSPico v10’un harika olduğunu ve programın Windows 8 / 8.1’in etkinleştirilmesine gerçekten yardımcı olabileceğini bilmelisiniz. Peki, sırada ne var? Evet … Yazılımı edinin ve etkinleştirilmesini istediğiniz bilgisayara kurun.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*